En Son Yazılarımız
Home / Film & Dizi / Arrow dizisi

Arrow dizisi

Arrow dizisi çok etkileyici olayların hızlı geliştiği ve herkese hitap eden bir dizidir. Dizi Oliver isimli bir karakter üzerinde geçer.Oliver çok zengin bir ailenin çocuğudur.Olive bir gün Uçakla bir yere seyahat etmektedir ve uçağı kaza yapar arama çalışmaları sonucunda ise hiçbir şey bulunamaz ve sonunda öldü bilinir.Aslında ölmemiştir ve bir adaya düşmüş orada hayatına devam etmiştir. Aradan 10 yıl geçtikten sonra birileri tarafından düşdüğü adada bulunur ve ailesinin yanına getirilir.Bu 10 yıllık süre zarfında şımarık zengin olan Oliver çok değişmiştir. Geldiği zamanda geceleri dışarı çıkıp adalet dağıtan birine dönüşmüştür. Geldiği zaman ailesini bunu tanıyamamıştır hem kişilik olarak hem de fiziksel olarak.

Filmde iki yer anlatılmaktadır. Biri Oliverin adada yaşadıkları biri de şu anki zamanda gelişen olaylar. Adada geçirdiği zamanda fiziksel olarak kendini çok geliştirmiş ve bir sürü dövüş teknikleri öğrenmiştir. Ada da başına bir sürü belalar gelmiştir ve bulunduğu ada da sıradan bir ada değildir.

Tekrar eski hayatına döndüğü zaman ise kendine bir kostüm yapar ve geceleri dışarı çıkıp insanlara haksızlık yapan insanları kandırıp öldürüp zengin olan insanların parasını yiyen kişileri bulup öldürmeyi hedeflemiştir. Karşısına bazı zamanlar sağlam rakipler bazı zamanlar da ise kolay rakipler çıkmıştır. Aradan bir süre geçtikten sonra kendine bir ekip kurar. Bu ekipte bilgisayardan anlayan her türlü bilgiye ulaşabilen birini bulundurur ve aynı zamanda kendisi gibi geceleri adalet çıkan kişileri bulmuştur.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Aşk-ı Memnu Nasıl Bir Dizidir

About SEO

Check Also

Bez Bebek Nasıl Bir Dizidir

Bez Bebek, özellikle çocuklar ve gençler tarafından çok sevilmiştir. Hikaye ayrı bir dünyada yani Oyuncaklar ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir