En Son Yazılarımız
Home / Backlink Paketleri

Backlink Paketleri

Start 1 Aylık Backlink
1 Aylık 55 TL
Kalıcıdır Silinmez
100 Geri Bağlantı / Aylık
1 Anahtar Kelime
1 URL
Ay Sonu Raporlama
55 TL / Aylık
Best 1 Aylık Backlink
1 Aylık 110 TL
Kalıcıdır Silinmez
200 Geri Bağlantı / Aylık
2 Anahtar Kelime
2 URL
Ay Sonu Raporlama
110 TL / Aylık
Big 1 Aylık Backlink
1 Aylık 220 TL
Kalıcıdır Silinmez
500 Geri Bağlantı / Aylık
5 Anahtar Kelime
5 URL
Ay Sonu Raporlama
220 TL / Aylık
Start 3 Aylık Backlink
3 Aylık 150 TL
Kalıcıdır Silinmez
100 Geri Bağlantı / Aylık
1 Anahtar Kelime
1 URL
Ay Sonu Raporlama
50 TL / Aylık
Best 3 Aylık Backlink
3 Aylık 300 TL
Kalıcıdır Silinmez
200 Geri Bağlantı / Aylık
2 Anahtar Kelime
2 URL
Ay Sonu Raporlama
100 TL / Aylık
Big 3 Aylık Backlink
3 Aylık 600 TL
Kalıcıdır Silinmez
500 Geri Bağlantı / Aylık
5 Anahtar Kelime
5 URL
Ay Sonu Raporlama
200 TL / Aylık
Start 6 Aylık Backlink
6 Aylık 275 TL
Kalıcıdır Silinmez
100 Geri Bağlantı / Aylık
1 Anahtar Kelime
1 URL
Ay Sonu Raporlama
45.8 TL / Aylık
Best 6 Aylık Backlink
6 Aylık 550 TL
Kalıcıdır Silinmez
200 Geri Bağlantı / Aylık
2 Anahtar Kelime
2 URL
Ay Sonu Raporlama
91,6TL / Aylık
Big 6 Aylık Backlink
6 Aylık 1100 TL
Kalıcıdır Silinmez
500 Geri Bağlantı / Aylık
5 Anahtar Kelime
5 URL
Ay Sonu Raporlama
183,3 TL / Aylık

Paketler Hakkında Genel Bilgi

Yukarıda yer alan mevcut backlink paketleri ile sitelerinizin değerlerini ve Arama Motoru olan Google nezlinde sıralamalarını arttırabilirsiniz.  Yapmış olduğumuz çalışmalar sadece Google arama motorunu değil tüm arama motorlarını kapsamaktadır.

 • Bing Arama Motoru
 • Yandex Arama Motoru
 • Yahoo
 • Duckduckgo

ve daha birçok arama motorunun algoritmalarını tanıdığımız ve 10 yıllık tecrübeye sahip olduğumuz için hepsinde etkili olacaksınız. Backlink paketleri‘nin hepsinde yükselme garantisi sunabilmekteyiz. Yapmış olduğumuz çalışmalar Google politikalarını izleyerek yürütülmektedir.

Hiçbir şekilde siteniz spama girmez ve olumsuz hiçbir durumla karşılaşmazsınız. %100 olarak olumlu hit artışı garantisi sunmaktayız.

Backlink Paketi Güvenilir Mi?

Kaliteli Backlink Paketleri için doğru adrestesiniz. Paketlerimizin içerisinde yer alan sitelerdeki link çıkışları çok azdır. Değerleri dünya çapında siteler olduğu için çok yüksektir. Link çıkışları çok az olduğu için doğrudan mevcut sitenizin kelimesinde gözle görülür bir artış yakalayacaksınız.

Backlink Paketleri’nin Faydaları Nelerdir Yükselme Sağlanır Mı?

Backlink paketleri, SEO Danışmanlığı hizmetimizden biraz daha farklıdır. Satın alım işleminden sonra aşağıdaki faydaların hepsini sitenizde gözlemleyebilirsiniz.

 1. Hedef kelimelerinizde yükseliş
 2. Alexa değerlerinizde ciddi düşüş
 3. DA UR değerlerinde yükseliş ve buna bağlı olarak marka kaliteniz artacaktır.
 4. Organik trafiğinizde ciddi oranda artış
 5. Ücretli araçlar ile sitenizin detaylı analizi ve hatalarınızı gözlemleyip çözümleyebilme
 6. Domain marka kaliteniz artacaktır
 7. Hızlı index alacaksınız
 8. Yazılarınız bu çalışmadan sonra daha iyi sıralamalardan arama motoruna giriş yapacak
 9. Uzun süreli etkisini hissedebileceksiniz. Çalışmalarımız kalıcıdır

ve daha birçok faydası bulunmaktadır. Diğer seo backlink paketleri satanlardan bir diğer farkımız raporu sizlere detaylı olarak sunduktan sonra çalışmamız tamamlanmış olmamaktadır. Düzenli olarak sitenizi takip ediyor ve gelişmeleri beraber gözlemliyoruz.

Bizde iş raporu sunduktan sonra bitmiyor ve düzenli şekilde siteniz ile ilgilenmeye devam ediyoruz.

Backlink paketi satın almadan önce aklınıza takılan her türlü soruyu bizlere iletişim kısmından yöneltebilirsiniz. İletişim kısmından bulunan tüm iletişim kanallarımız sizlerin hizmetindedir.

 

Backlink Paketi Fiyatları Neye Göre Değişkenlik Göstermektedir?

Backlink paketi, yukarıda hepsini farklı fiyatlar ile gördünüz. Bu fiyat farkları doğrudan sitenize etki edecek kalite ile doğru orantılıdır. Sektörünüz ne kadar rekabetli ise o derece yüksek paket alımını her zaman için sizlere önermekteyiz. Çünkü düşük bir alım yaptığınızda etkisi az olabilmektedir.

Çünkü rakipleriniz çok sağlam derecede çalışmalar yürütmüş ve bizde en az onlar kadar kaliteli bir işlem yapmalıyız ki netice alabilelim. 1. sayfa garantili backlink paketleri adı altında internette birçok satış yapılmaktadır. Google kendi resmi blogu üzerinden bu tarz SEO yapan kişilere kesinlikle inanmamanız gerektiği hakkında çok ciddi bir yazı paylaşmıştır.

Kimse Google arama motoru üzerinde sizlere birinci sıra veya birinci sayfa garantisi veremez. Bu tarz kişilere kesinlikle inanmayınız.backlink satın al

Backlink Nedir?

Backlink hakkında bilgi vermek gerekirse sitenizin SEO çalışmaları İç SEO ve Dış SEO olmak üzere 2 kısımda baz alınmaktadır. Bu backlink kısmı Dış SEO çalışmalarınızın büyük bir kısmını karşılamaktadır. Bir web sitesi alakalı veya değeri yüksek sitelerden ne kadar tıklanabilir bağlantı alırsa Google sıralaması o derece yükselme potansiyeli artmaktadır. Google bu işlemi şu şekilde düşünmektedir. Bu site diğer web sayfalarında  bağlantıları var demekki bu site iyi işler başarıyor. Başarıyor ki diğer web siteleri buna dahili bağlantı çıkıyor.

Bizde bu düşünceye doğal şekilde yanıt verdiğimizde sıralama ve hitiniz artmaktadır.

Backlink Çeşitleri Nelerdir?

Backlink paketlerimiz içerisinde yer alan link çıkışları tek tip değildir. Dofollow ve Nofollow olmak üzere dengeli bir dağılım içerisinde işlemlerinizi yürütmekteyiz. Bu oran bizim SEO mantığımıza göre %60 Dofollow, %40 Nofollow olarak ayarlamaktayız.backlink paketi

Nofollow oranını bazı çalışmalarımızda çok daha fazla yükselttiğimiz olmuştur. Her hangi bir sorun yaşamadık. Etkili backlink paketleri dememizin asıl sebebi de budur. Çünkü yaptığımız tüm çalışmalar belli bir denge ve kurgu içerisinde ekibimiz tarafından yönetilerek ilerlemektedir. Çalışmalarınızda her zaman buna çok dikkat etmenizi şiddetle tavsiye ediyoruz.

Bazı arkadaşlar her yerden link aldıktan sonra yükselme bekliyor ve bu tarz işlem yapan kişilerle çalışıyorlar. Bu konuda çok hassas olun.

Bu denge iyi kurulmaz ise sitenize faydadan çok zarar getirebilmektedir.

Backlink Çalışmasından Sonra Sonuç Ne Zaman Almaya Başlanır Hemen Olur Mu?

Çalışmalarımızın sonucunu hemen alamıyorsunuz. Google arama motoru mevcut link bıraktığımız siteleri hızlı bir şekilde ziyaret etmesini sağlamak amacıyla, tüm çalışma yaptığımız sitelerde pingleme işlemi yürütüyoruz. Hızlı bir şekilde sonuç alabilmeniz için fakat bu şartlar altında bile 15-45 gün içinde etki alıyorsunuz.

Yaptığımız tüm çalışmaları zamana yayarak yapıyoruz. Bunun asıl nedeni ise daha etkili ve doğal görünmesi içindir. Çünkü bir anda tüm çalışmaları tek günde yaptığımızda Google arama motoru şüpheli bir durum varmış gibi anlayabilmektedir.

Bu işte profesyonel olduğumuz için tüm bu planlamaları bizim yaptığımızı ve güvenilir ellerde olduğunuzu bilmenizi isteriz. Biz kimiz derseniz hemen ilgili linke tıklayarak SEO Uzmanlarımızın öz geçmişleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Raporlama yaparken tüm backlink bırakılan siteleri detaylı olarak görebileceksiniz. Sitelerin hepsi tıklanabilir bağlantı şeklinde gelecektir. Raporları gördükten sonra yapılan seo paketi işinin kalitesinide gözlemlemiş olacaksınız.

Sizle çalışmayı kabul ettim şimdi neler yapmam gerekiyor süreç nasıl ilerlemektedir?

Bizle çalışmayı kabul ettikten sonra yapmanız gereken işlemler çok basittir. Ödeme yollarımızdan her hangi birine ödemeyi yaptıktan sonra site adresi ve 3 adet yükselmek istediğiniz hedef kelimenizi bizlere iletiyorsunuz. Biz gene sitenizi Ahrefs ve Semrush üzerinden taratarak sektördeki aranma hacmi yüksek kelimeleri çıkarıyoruz. Verdiğiniz kelimeler + o çıkardığımız kelimeler ile karışık bir şekilde backlink çalışmanızı yürütüyoruz.

Yapmış olduğumuz backlink çalışmalarının hiçbirinde sadece Ana URL Değil sitenin içerisinde yer alan tüm iç linklere de çalışma sağlıyoruz. Bu şekilde faydasını 2 katına çıkarıyoruz. Raporlamayı ilgili mail adresinize bizzat detaylı bir şekilde anlatarak iletmekteyiz. Bağlantıları bırakırken çapa metin ve açık url şeklinde karıştırdığımız için etki artmaktadır.

Backlink Paketleri Çalışması Nasıl İlerlemektedir?

Hedef kelimelerden de karışık olarak iç linklere yayıldığında çalışma başarıya daha yakındır. Çalışma yapılan tüm siteler C Class IP üzerinde olduğu için sonuç daha kesin olmaktadır. Backlink paketinde yer alan tüm siteler açılabilir ve aktif web sitelerinden oluşmaktadır.

Geri bağlantıların hepsi tıklanma potansiyeli çok yüksek sitelere bırakıldığı için çalışmanız titizlikle yürütülmektedir. Unutmayın backlink alınan yerdeki bağlantınız ne kadar çok tıklanırsa ve tıklanma potansiyeli ne kadar yüksek olursa o kadar etkilidir.

Hiç tıklanma potansiyeli olmayan ve hiçbir şekilde geri bağlantıda bulunulmayacak backlinklerin pek bir değeri yoktur. Çalışma yapılan siteler Global çapta web siteleridir. Aralarında sektör ve rekabet analizine göre Türk siteleri de olmaktadır.

Rakiplerimizden farklarımız ve artılarımız neler?

Fiyatlarımız daha uygun ve vermiş olduğumuz hizmetler daha fazladır. Sürekli olarak destek sağlamaktayız. Çok fazla kurumsal firmaya hizmet vermekteyiz. Bu işi ek iş olarak yapmıyoruz ve SEO Uzmanı olarak firmalarda çalıştığımız için bu konuda çok detaylı tecrübeye sahibiz.

Yapmış olduğumuz çalışmalarda sizlere etkili bir şekilde yürütebilmek için 60 dan fazla ücretli aracı kullanabiliyoruz. Diğer firmaların buna bütçesi yetmeyeceği için hiçbiri kullanmamaktadır.

Alışverişlerinizde birden fazla ödeme yolu sunabilmekteyiz. İsterseniz kartınızla isterseniz eft ve havale yoluyla bizlere ödeme iletebilirsiniz. Siteniz için hangi paketin etkili bir şekilde işlem yapacağını bilmiyorsanız ücretsiz olarak sitenizin analizini yapıp size en uygun olan paketi biz öneriyoruz.

Bu önerilerimizi dikkate aldığınızda hiçbir zaman başarısız bir çalışma yürütülmemiş oluyor.

Backlink satın almak için tüm sorularını bize yöneltebilirsiniz. Backlink fiyatları konusunda her hangi bir indirim talebinde bulunmayınız. Kesinlikle indirim yapılmamaktadır. Fiyatlarımız yeterince uygun ve çalışmalarımız oldukça başarılıdır.

 

baclink paketleri

Backlink Paketleri Referanslarımız


seo referans

Ali CANDEMİR / Dijital Pazarlama Müdürü

Kadın giyim ile ilgili SEO çalışması yapıyoruz 2 aydır gayet verimli sonuçlar alıyoruz. 2 ay bile yeterli oldu telefonlarımız çalışıyor ve site trafiği ciddi anlamda arttı. Küçük paketler ile başlamıştık Halil beye çok teşekkür ediyorum bizi uygun şekilde yönlendirdi bütçemizi yormayacak bir çalışma ile istediğimiz verimi aldık.


seo referans

Op. Dr. Muharrem TOKSU / Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi

Estetik cerrahi alanında SEO çalışması yaptık. Sektörde rekabet oldukça yüksek önceki çalışmalardan verim alamamıştık. Memnun kalan başka doktor arkadaşların tavsiye ile başladık çalışmaya sonuçlar şahane sadece SEO değil sosyal medya ve reklam çalışmalarımızı yürütüyor arkadaşlar sezon dışı olmasına rağmen sonuçlar yüzümüzü güldürüyor.


backlink paketleri

Bilgehan B. (Soyadını Gizli) / Kahve ve Hediyelik Eşya/ Girişimci

Yerel kahve ve hediyelik eşya üzerine açtığımız iş yerimiz için SEO çalışması yaptırdık. Amacımız Google’a “Kadıköy kahve” yazınca çıkmaktı başardık. Düzenli çalışmalarımız devam ediyor diğer ürünlere Backlink paketleri ağırlık verdik farklı kelimeleri çalışıyoruz şimdide. Rakiplerden önde olmak ve arama sonuçlarında yer alma hedeflerimiz gerçekleşiyor teşekkür ederiz.


Backlink Paketi Referanslar

backlink paketleri

Güney ALEMDAROĞLU / E-Ticaret Uzmanı

Ağırlıklı olarak erkek giyimi üzerine satış yaptığımız sitemize İÇ SEO çalışması yaptırdık. Halil bey sitede yer alan tüm hataları analiz edip bize detaylıca raporladı buna göre backlink paketleri yeni bir yol izliyoruz. Doğru yaptığımızı sandığımız bir çok noktada bizi düzeltti adım adım büyüyoruz.


backlink paketi referans

Fahriye BOLAT / Lazer Epilasyon ve Güzellik Salonu İşletme Sahibi

Mecidiyeköy’de 8 yıldır hizmet veriyoruz 3 aylık SEO çalışması ile yakaladığımız müşteri kitlesini 8 yılda yakalayamadık. Çalışmalarımız sürekli olarak devam edecektir. Bölgesel SEO çalışmaları ile bu civar için yapılan arama sonuçlarında ilk sırada yer alıyoruz bizim için daha ötesi yok ellerinize sağlık.


SEO Google Nasıl Bakıyor?

Backlink Paketleri Hakkında Sıkça Sorulan Soruların Cevapları

Backlink Paketi çalışmalarınızda birinci sayfa garantisi veriyor musunuz?
Yaptığımız çalışmaların hepsinde sizlere yükseliş garantisi sunmaktayız. Fakat hiç kimse size birinci sayfa garantisi veremez. Google resmi blog sayfası üzerinden bunun hakkında bir yazı paylaşmıştır. Hiçbir SEOcu size ilk sayfa garantisi veremez ve bu garantiyi sunan kişilerle çalışma yapmayınız.
Çalışma yapılan siteler kaliteli mi görebilecek miyim?
Çalışma yapılan sitelerin hepsi son derece kalitelidir. DA UR değerleri çok yüksek olduğu için sizin sitenize hemen olumlu etki bırakacaktır. Backlink paketi raporunda tüm siteleri görebileceksiniz.
Çalışmalar nasıl yapılıyor botla mı?
SEO çalışmalarımızın hepsi manuel olarak yapılmaktadır. Hiçbir program veya bot kullanılmamaktadır.
Backlink alımı yaptıktan sonra organik ziyaretçim ne kadar artacak, artma ihtimali var mı?
Organik ziyaretçinizin artması için SEO işlemi yapılmaktadır. Size organik ziyaretçilerinizin artacağının garantisini verebiliriz.

 

 • ANAHTAR KELİMEMDE NEDEN SIRALAMADA YOKUM

  Site içeriğinizde anahtar kelime yoğunluğu olması gerektiğinden daha az olabilir. Yani Google sitenizin kategorisini belirleyemiyor olabilir. Veya tam tersi olarak spam sayılacak derecede fazla bir şekilde anahtar kelimeyi sitenizde bulunduruyor olabilirsiniz. Bu durumda Google size ceza vermiş olabilir. Yanlış kategorilerden backlink alıyor olabilirsiniz. Aynı kelimeye aşırı backlink yüklemesi yaptıysanız yine sıralamada yer bulamayabilirsiniz. Siteniz henüz yeniyse ve indexlenmeye başlamadıysa yine sıralamada kendinizi göremeyebilirsiniz.

 • SİTEM SIRALAMADA İLK 500’DEN ÇIKARILDI

  Sıralama kaybetmeyle sıralamadan komple çıkarılma sebepleri farklıdır. Tamamen sıralamadan çıkarıldıysanız algoritma güncellemelerinden dolayı geçici bir durum olabilir. Sitenizde anahtar kelime yoğunluğu, site başlığı, site meta açıklaması, url yapıları gibi büyük bir değişiklik yaptıysanız sıralamadan çıkarılmış olabilirsiniz. Veya sitenize anti SEO yapılmış, agresif davranışlarda bulunulmuş olabilir. Anti SEO’dan şüpheleniyorsanız Google Webmaster Araçları’na girerek sitenize gelen bağlantıları ve hangi kelimelerden sitenize bağlantı verildiğini kontrol edin.

 • GOOGLE’DA SİTEM GÖRÜNMÜYOR

  Sitenizi yeni açtıysanız henüz index almamış demektir. Yeni açılan sitenizi Google Search Console (Google Web Yöneticisi) hesabınıza ekleyerek bir site haritası gönderin. Siteniz yeni açılmadıysa ve indexlenen içerikleriniz varsa, bu durumda sıralamadan çıkarılmanız bir ceza aldığınızı gösterebilir. Sıralamadan tamamen çıkmanın türlü sebepleri olabilir. Öncelikle sandbox cezası alıp almadığınızı kontrol edin. örn. www.bababacklink.com olarak Google’da arama yaptığınızda birinci sırada değilseniz sandbox’a girdiniz demektir.

  BACKLİNK İPUÇLARI

  • Backlink sayısı, kaliteli bir SEO’nun göstergesi değildir. Önemli olan backlink sayısı değil, backlinklerin niteliğidir. Az ama kaliteli backlinke sahip bir site çok ama kalitesiz backlinke sahip sitenin önüne geçebilir.
   Backlink Sayısına Aldanmayın
  • SEO olmadan backlinkle birinci sayfaya gelemezsiniz. SEO çok geniş bir kavramdır ve yüzlerce kriterle kalitesi ölçülür. Kaliteli SEO’nun içerisinde kaliteli backlink vardır.
   Tek Başına Backlink Yetmez
  • Tek tür backlink alımı doğal değildir. Nofollow ve dofollow backlinkleri dengeli şekilde almaya özen gösterin. Nofollow, noindex değildir. Google, nofollow linki takip eder yani indexler. Nofollow’u ortaya çıkaran Google’dır.
   Dengeli Backlink Alın

  Sitenizi Google’da üst sıralara çıkarmak istediğinizi biliyoruz. Kaliteli backlink paketleri arayışlarıyla birçok defa kandırıldığınızı ve kandırılmaya çalışıldığınızı da biliyoruz. Backlink paketi satışı yapan freelancer veya firmalarla aranızda geçen diyalogları da iyi biliyoruz. Peki SEO hakkında bildiğiniz birçok şeyin eksik veya hatalı olduğunu siz biliyor musunuz?

  SeoDaddy olarak, SEO ve backlink hakkındaki doğruları duyurabildiğimiz kadar çok kişiye duyurmak için çalışıyoruz. SEO paketi ve backlink paketi hizmetlerimizin dışında sizler için kendi sitenize uygulayabileceğiniz tekniklere yer vererek hazırladığımız blogumuzu takip edebilirsiniz.

  BabaBacklink
  SEO Danışmanı – Backlink Uzmanı
 • 1. SAYFAYA BİR TÜRLÜ ÇIKAMADIM

  Backlink alıyorsunuz ama birinciyi sayfaya bir türlü çıkamıyor, sıralamanızı yükseltemiyorsanız bir yerde hata yapıyor olabilirsiniz. Aldığınız backlinklerin kalitesini gözden geçirin. Site içi SEO’nuz yeterli kalitede değilse Google sitenizi faydalı görmediğinden sıralamanızı yükseltmiyor da olabilir. Veya oldukça rekabetli bir kelimede yükselmek istiyorsunuz ve backlinkleriniz yetersiz geliyor olabilir