En Son Yazılarımız
Home / İç SEO Hizmeti

İç SEO Hizmeti

İÇ SEO PAKETİ
299 TL
Crawl Analizi
Title ve Description Ayarlanması İşlemleri
Resimlerin Optimize Edilmesi
Bing - Yandex - Google - Duckduckgo Arama Motoru Kayıtları
robots.txt ve Tarama Hatalarının Çözümü
Webmaster Tools Hatalarının Çözümü
Httacces Gzip Sıkıştırma Kodları
CSS JS Sıkıştırılma İşlemleri
İç Linklemeyi Kuvvetlendirici İşlemler
Sitedeki Genel Hataların Deepcrawl ile Analizi ve Çözümü
Değersiz Backlinklerin Tespiti ve Reddi
Analytics Stratejileri ve Ayarları
Rakip Analizi
Kelime Analizi ve Başlık Önerileri
PageSpeed Optimizasyonu
7/24 Telefon Desteği
7/24 E Posta Desteği

İÇ SEO Hizmeti sitenizin en önemli yapıtaşlarından biridir. Bu işlemi mutlaka ama mutlaka her site yaptırması gerekmektedir. Dış SEO çalışmalarına geçmeden önce bu hizmeti alıp sitenizdeki mevcut iç hataların hepsinin tespit edilmesi ve çözülmesi gerekiyor.

SİTE İÇİ SEO’DA DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN HUSUSLAR

  • Sitenizin hedeflediği kişiler iyi olarak belirlenmeli
  • Bu hedefe uygun olarak plan yapılmalı
  • Sitenizdeki tüm linkler crawl edilerek çıkartılmalı ve size sunulmalı
  • İlgili linklerde kullanmadığınız gereksiz sayfalar silinmeli veya noindex yapılmalı
  • Sitenizde yer alan resimlerin hepsi optimize edilmeli
  • Crawl bütçenizi gereksiz kullanan sayfalar tarama bütçenizi arttırmak amacıyla çıkarılmalı
  • Hataların hepsi Ahrefs ve Semrush audit taramasından geçilerek belirlenmeli ve çözülmeli
  • Size aktarılan yapılmanız gerekenler talimatı harfiyen uygulanmalı
  • İÇ SEO hatalarının hepsi çözülmeden DIŞ SEO başlanmaması gerekiyor.

 

İÇ SEO Hizmeti Referanslarımız


İç SEO Hizmeti

Gamze KURUCULAR / Özel Dershane – Site Yönetimi ve Dijital Pazarlama

Biz sitelerimizde WordPress alt yapısını kullanıyoruz ve bundan memnunuz. Fakat wordpress eklentileri ile gelen bir çok iç SEO ayarları mevcut bunlara elbette hakim değiliz bu noktada profesyonel bir destek almak istedik ve WordPress iç SEO hizmetini aldık. Oldukça da memnunuz, görsellerden tutunda ana ayarlara kadar herşeyi SEO uyumlu hale getirdiler. SEO yaptırmak bu kadar fark ediyormuş yaptırdıktan sonra anladık. Site içi SEO olmadan siteniz eksiksiz gibi görünse bile yetersiz kalıyor bir çok noktada. Bir kere yaptırdık ve gözle görülür bir fark elde ettik.


İç SEO Hizmeti

Feride KÜÇÜK / Organik Tarım ve Organik Gıda E Satış

Blog sitem üzerinden yürüttüğüm işlerimi biraz daha büyütmeye karar verdim ve satış sitesi açtım. İlk adımda İç SEO analizi yaptırdık ve ardından iç SEO yaptırmaya karar verdik. İç SEO teknikleri ile uzman ellerde yapılan çalışmaların meyvelerini bugün alıyoruz. Kısa sürede istatistik bir ilerleme kaydettik. İlerleyen günlerde backlink paketleri ve SEO paketleri ile büyümeye devam ediyor olacağız. İç SEO Hizmeti kesinlikle ilk yapılması gerekenlerin başında yer alıyor bir butik girişimci olarak tavsiyem bu yöndedir.


İç SEO Hizmeti

Batuhan TESBİ / E-ticaret Sitesi Dijital Pazarlama Uzmanı

Birçok ürünü aynı anda satıyoruz ve ürün kalabalığı link kalabalığı yaşıyoruz. İç SEO ayarları ile tüm sorunlarımızı çözdü arkadaşlar. Gerekli eklentileri kurdular yüklü eklentilerin ayarlarını yaptılar. Yoast SEO gibi eklentilerin en ince ayarını dahi yaptıktan sonra tertemiz teslim ettiler. WordPress bir sitede her şeyi yapmanız mümkün yeterli uzman ellerden destek alın. Sitemizde 5 bini aşan görsel ve link olmasına rağmen güzel bir ayarlama ile ne yavaşlama yaşıyoruz nede site kalitemizden ödün veriyoruz. Sağ olsunlar bizi yeni eklentiler hakkında bilgilendirip bu konu ile ilgilenen arkadaşlarımızı yönlendiriyorlar. Doğru bir çalışma sonrası hata yapmadan devam ediyoruz.


İç SEO Hizmeti

Kerim NAZANLI / Niche Site Sahibi

Niche sitelerimizde her zaman WordPress alt yapısını kullanmayı tercih ediyoruz. Elimizde sayısı site oluyor niş site üzerine çalıştığımız için. Bazen hepsine yetişmek gerçekten yorucu ve zor bu noktada bababacklink sitesinden destek alıyoruz yeni açtığımız her siteye dış SEO yaptırıyoruz. İç SEO ayarları bizim için oldukça önemli bir kriter oluyor adsense reklamlar ile gelir elde ettiğimizi için. Biz kaliteli iş ile birlikte iç dış SEO fiyatlarınıda önemsiyoruz kaliteli olması kadar ekonomik olması da bizim için önemli. Her anlamda taleplerimizi karşılayan bir ekip ile çalıştığımız ve Site İçi SEO Hizmeti aldığımız için oldukça memnunuz. Ücretsiz SEO Araçları ile hizmetlerimi dahada geliştirebildim.