En Son Yazılarımız
Home / SEO Hizmetleri

SEO Hizmetleri

SEO Hizmetleri Nedir, Ne İşe Yarar?

Eğer web siteniz varsa SEO kavramını sıkça duymuşsunuzdur. Arama motorlarında yükselmek için, daha çok ziyaretçi çekmek için, ilk sayfada yer almak için SEO. Her yerde karşımıza çıkmaktadır. Bu kadar çok adı geçen bu kavram nedir, ne işe yaramaktadır?

Bu durumda web site sahipleri, sıralamalarda yükselmek ve trafiklerini arttırmak için SEO hizmetleri almak durumunda kalıyor. Burada iş bize düşüyor. Size sadece yükselmenin keyfini çıkarmak kalıyor. Uzman SEO uzmanlarımızla beraber, sitenizi en iyi noktaya taşımak için gerekli çabayı gösteriyoruz.

SEO hizmeti nedir?

SEO hizmetleri, web siteleri arama motorlarına uygun hale getirmek için vardır. Rekabetin arttığı şu dönemde, diğer web sitelerden farklı çalışmalar yürüterek onları geride bırakmak gerekiyor. Bunun için ise SEO kurallarına hakim olmak gerekmektedir. Yapılacak en küçük hata, büyük zararlara neden olabilir. Bu nedenle SEO hizmeti almanız yararınıza olacaktır. Bu alanda 10 yıldan fazla tecrübe edinmiş, profesyonel çalışmalarla  sitenizi istediğiniz konuma getirebilecek SEO uzmanlarımız bulunmaktadır. Bizden aldığınız destek sonrası, yapmanız gereken tek şey gelişmeleri izlemek!

SEO hizmetleri

Neden SEO hizmeti almalıyım?

Teknolojinin artmasıyla birlikte rekabet git gide artmaya başladı. Bu çekişmeli ortamda, sayısız web sitesi bulunmaktadır. Bu siteler arasında sizin farkınız ne? Neden ilk sıralarda yer almalısınız? Bu farkı ortaya çıkarabilmek ve arama motorlarının gözünde iyi bir izlenim bırakabilmek için bu hizmetleri almanız gerekmektedir. SEO hizmeti almak için gerekli nedenler:

  • Web siteniz var. İçerik yazma konusunda oldukça hassassınız. Hem özgün hem de ziyaretçileri bilgi açısından doyurucu içerikleri üretiyorsunuz. Peki ilk sıralarda çıkmak için bunlar yeterli mi? Cevabımız hayır. Unutmayın ki SEO kurallarını çok az bilen bir kişi bile, özgünlük şartı arandığını bilir. Bu durumda bir çok site sizinkiler gibi özgün makaleler üretmektedir. Bu da etkili bir faktör olsa bile, sıralamalar için yeterli değildir.

 

  • Site içi SEO ve dış SEO gibi farklı bölümler bulunmaktadır. Bunların tüm inceliklerini bilerek web siteyi yönetmek gerekiyor. Ve dikkat etmeden yapacağınız, en basit ayar sorunu bile yeri geldiğinde büyük hasarlara neden olmaktadır. Bu nedenle, bu işlemleri tecrübeli kişilerin eline bırakmak gerekmektedir. Bu alanda tüm SEO kategorilerini inceleyip, analiz ederek web sitenize uygun çalışmalar yapıyoruz.

 

  • Web siteniz var ama yeterince zaman ayıramadığınızı düşünüyorsunuz. Ve bildiğiniz gibi yükselebilmek için belli aralıklarla yazı yüklemek gerekiyor. Ekstra yapılan farklı çalışmalarında önemi büyük. Bunlar için vakit sıkıntısı yaşıyorsanız, SEO uzmanı olarak sizlere her konuda yardımcı olmaktayız. Sadece uzman olarak bizleri seçmeniz yeterli. Geriye kalan tüm çalışmaları, biz analiz ederek yapmaktayız.

 

  • SEO hizmeti kapsamında bazı paketler satılmaktadır. Bu hazır paketler, belki o anlık işinizi görebilir. Ancak yeterli sonucu vermeyecektir. Daha kapsamlı ve tüm aşamalarında uzman ellerinin olmasını istiyorsanız, bu hizmetleri almanız gerekmektedir.

 

  • Backlink çalışması SEO’nun kalbidir diyebiliriz. Son zamanlarda arama motorlarının izlenimlerinin oluşmasında bir hayli etkili. Doğru bir şekilde yapıldığında, sizi olduğunuz yerden yükseltmek için oldukça önemlidir. Ancak yanlış siteler ve uygun olmayan bir çalışma yapmanız durumunda web siteniz bundan zarar görecektir. Bu da verdiğiniz tüm emeklerin heba olmasına neden olur. Doğru yöntemlerle, bu çalışmanın etkili olabilmesi için gerekli analizleri yapıyoruz. Bu analizler sonrasında, uygun siteleri ve linkleri belirledikten sonra backlink çalışmalarına başlıyoruz. Bu da sonuçların olumlu olmasına katkı sağlıyor.

 

  • Bir miktar bütçeniz var ve bunu doğru yerde kullanmak istiyorsunuz. Bunun için SEO hizmetleri için harcamak, oldukça işlevsel olacaktır. Böyle bir imkanınız varsa, bu hizmetleri almanız web siteniz için yararlı olacaktır.

 

  • Forum tanıtım çalışmaları, işlevsel olduğu kadar emek gerektiren çalışmalar arasındadır. Bu çalışmalar, o forumda yer alan kişilerin dikkatini çekerek, web sitenize doğal yönlendirme sağlar. Bu da ziyaretçi sayınızın artması ve daha çok görüntüleme demektir. Böyle bir çalışmayla arama motorlarının gözüne girerek, iyi bir yere gelmeniz mümkün.

 

  • Bir çok hizmeti bir ara da vermekteyiz. Link inşası ve diğer hizmetlerle, web sitenizi destekleyerek ilk haline göre belirgin bir şekilde yol kat etmeyi amaçlıyoruz. Bu uygulamalar etkili olduğu kadar da risklidir. Bir SEO uzmanı tarafından yapılması gerekmektedir.

 

Neden SEO hizmeti alanında bizi tercih etmelisiniz?

SEO, uzmanlık alanı gerektiren oldukça geniş bir alandır. Sadece bir kategori değil, bir çok kategori altında çalışmalar yapmak gerekmektedir. Bu nedenle bu hizmeti profesyonel kişilerden almanız oldukça önemlidir. Bu alandaki tecrübelerimizle ve hakimiyetimizle, iyi olduğumuzu iddia ediyoruz!

İlk sayfalara çıkmak bazı alanlarda daha kolayken bazı alanlarda ise daha zordur. Her çalışma sonucunda ilk sayfalara çıkmanızı garanti etmesek de, şu anki konumunuza göre yükseleceğinizden emin olabilirsiniz. Bu da web siteniz için, büyük bir artı demektir. Ancak burada bir detaya değinelim. SEO çalışmaları sayesinde siteniz yükselmeye başladı. Bu çalışmaların etkili olması için süreklilik oldukça önemlidir. Çalışmaları bırakmanız durumunda, düşüş yaşamaya başlayabilirsiniz.

Neden SEO hizmetleri alanında bizi tercih etmelisiniz sorusunun en önemli nedeni garanti vermek ve güvenilir olmaktır. İkinci önemli nedeni ise, işlemler sonrasında bütçe aşımlarıyla karşılaşmamanız. Çalışmalara başladığımızda, web sitenizin alanına göre ve nasıl bir rekabet ortamı olduğuna bakarak belli bir bütçe belirliyoruz. En başında bundan haberdar oluyorsunuz. Bu durumda sonradan çıkan fiyatlandırmalarla, bir şok yaşamanın önüne geçmiş oluyoruz. Bu da sizin için büyük bir avantaj.

Ve bizi tercih etmeniz için önemli bir neden daha. Yaptığımız çalışmaları adım adım görme şansına sahip oluyorsunuz. Bu da zihninizde, çalışmaların daha da netleşmesine yardımcı oluyor. Bu sayede web sitede hangi çalışmanın olduğunu, nasıl bir yol izlendiğini ve gerekli tüm bilgileri öğrenebileceksiniz.

Bunlara ek olarak kurumsal SEO hizmeti içerisinde yukarıda görmüş olduğunuz hizmetlerin tamamını vermekteyiz. Bunlar arasında kıyaslama yaparak, size en uygun olan hizmeti bizlere bildirebilirsiniz. Sonrasında maddeler halinde yazan tüm uygulamaları, yaptığımız analizlere göre gerçekleştireceğiz.

SEO hizmetleri

SEO hizmetlerinde yükselmek için ilk adım

Web site üzerinde yayınlanan yazılarda, anahtar kelimelerin ne kadar önemli olduğunu biliyorsunuz. Rastgele seçilen anahtar kelimeler, profesyonellikten uzak bir işlemdir. SEO hizmetleri kapsamında anahtar kelime seçimi oldukça önemlidir. Özel araçlar yardımıyla, sizi sıralamalarda yükseltecek sözcükleri seçmeye özen gösteriyoruz. Bunun için ücretli ya da ücretsiz kullanılan araçlar hakkında sizlere bilgi verilmektedir.

Yükselme için en etkili yollardan bir tanesi ise backlink paketi içerisinde yer almaktadır. Daha list yöntemi sayesinde oldukça güçlü bir silahımız bulunmaktadır. Bu yöntemle, belli bir sıralamanın üstüne çıkabiliyoruz. En önemlisi ise bu aşamada zararlı linkleri analiz etme ayırma çalışmaları yapmaktayız. Böylece bu sistemi doğru bir şekilde uyguladığımızda, belirgin bir değişimi gözlemlemekteyiz.

En belirgin birkaç maddeye değindik. Daha bunun onlarcası bulunmaktadır. Bu çalışmaların tamamını bir arada yaptığımızda, profesyonel bir sitenin keyfini çıkarmaya hazırsınız demektir. Web site emek ve sabır işi olduğu kadar uzmanlık gerektirmektedir. Bu süreçte uzman desteği eşliğinde, oldukça iyi yerlere gelebilirsiniz.