En Son Yazılarımız
Home / SEO Paketleri

SEO Paketleri

BAŞLANGIÇ SEO PAKETİ
499 TL
Yükselme Garantisi
Sektöre Özel Starteji Planlaması
Site İçi İçerik Planlaması
Siteniz Backlink inşası
Anahtar Kelime Sayısını Artırma
Site Optimizasyonu
İnternette Bulunabilirliği Artırma
Yerel Aramalar İçin Kelime Planlaması
---
Başlangıç Backlink Paketi Organik Çalışması
15 Günde Bir Raporlama
1 Aylık Çalışma
 
 
 
 
 
 
ROKET SEO PAKETİ
749 TL
Yükselme Garantisi
Sektöre Özel Starteji Planlaması
Site İçi İçerik Planlaması
Siteniz Backlink inşası
Anahtar Kelime Sayısını Artırma
Site Optimizasyonu
İnternette Bulunabilirliği Artırma
Yerel Aramalar İçin Kelime Planlaması
Site İçi İçerik Düzenlemesi
Site Hata Analiz Raporları.
Detaylı Analiz Raporu
Dış Backlink İnşası
Site Dışı Backlink Analizi
Site İçi Backlink Analizi
---
Canlandırma Backlink Paketi Organik Çalışması
15 Günde Bir Raporlama
1 Aylık Çalışma
DOPİNG SEO PAKETİ
999 TL
Yükselme Garantisi
Sektöre Özel Starteji Planlaması
Site İçi İçerik Planlaması
Siteniz Backlink inşası
Anahtar Kelime Sayısını Artırma
Site Optimizasyonu
İnternette Bulunabilirliği Artırma
Yerel Aramalar İçin Kelime Planlaması
Site İçi İçerik Düzenlemesi
Site Hata Analiz Raporları.
Detaylı Analiz Raporu
Dış Backlink İnşası
Site Dışı Backlink Analizi
Site İçi Backlink Analizi
Başarılı Rakip Streteji Çözme
Rekabeti Yüksek Kelimelerin Belirlenmesi
İç Backlink İnşası
Mobil Uyumluluk Analizi Ve İyileştirme
Site Hız Analiz Ve Planlama
İçerik Editörünün Temel Olarak Bilgilendirilmesi
Sosyal Medya Stratejisi
Kapsamlı İçerik Optimizasyonu
Uzun Kuyruklu Anahtar Kelime Belirlenmesi
Ürün Bazlı SEO
---
Roket Backlink Paketi Organik Çalışması
15 Günde Bir Raporlama
1 Aylık Çalışma

Seo Paketleri, etkili bir şekilde uygulandığında sitenizin Google sıralamasının artması için çok önemli bir Dış SEO kaynağıdır. SEO paketi fiyatlandırma işlemini biz rakiplerimize göre çok daha uygun fiyatlarda sunmaktayız. Kalitemiz ve paket içeriğimiz de onlara oranla çok daha zengindir. Yapmış olduğumuz çalışmaların hiçbirinde program kullanmamaktayız. Yapılan tüm çalışmalar manuel olarak SEO Uzmanlarımız tarafından yapılmaktadır.seo paketleri

SEO PAKETLERİ NEDİR NE İŞE YARAR?

SEO Paketleri mevcut sitenizin yükselmesi için uygulan backlink işlemleridir. Elimizdeki değerli linkler ile sitenizin sektörüne göre rakip analizi yaparak sitenize doğrudan geri bağlantılar sağlamaktayız. Bu bağlantıların katma değeri yani DA UR değerleri çok yüksek olduğu için olumlu sonuçlar almaktayız. Çalışmalarımız tam ve kapsamlı rapor şeklinde ilerlediği için yapılan tüm işlemleri detaylı olarak görebileceksiniz. Çalışmalarımız da birinci sayfa garantisi vermesek bile yükselme garantisi vermekteyiz.

SEO işlemlerimizde her hangi bir spam riski olmamaktadır. Yapılan işlemler zamana yayılarak yapıldığı için etkiyi maksimumda tutmaktayız. Yapılan her işlem detaylı olarak raporlanıp pinglendiği için çalışmanın tüm detaylarını görebileceksiniz.

SEO PAKETLERİ SATIN ALDIKTAN SONRA NE YAPMAM GEREKİYOR?

Mevcut seo paketinizi seçtikten sonra ilgili ödemeyi iletmenizin hemen ardından işlemlere başlıyoruz. Bize site adresi ve yükselmek istediğiniz hedef kelimeleri detaylı olarak iletmeniz yeterlidir. Geri kalan tüm işlemleri sitenizi ücretli SEO Analiz programlarından geçirerek biz yeni kelimeler ve çalışılacak URL belirliyoruz.

Seo Paketleri Etki Süresi Nedir?

Çalışmalarımızın etki süresi mevcut Backlinklerin hepsi pinglendiği için 15-45 gün arasında değişkenlik göstermektedir. Bu süre Google botlarının ilgili Backlink alınan yerleri indexleme süresine göre değişkenlik göstermektedir.

SEO Paketleri Başarısı Kalıcı Mıdır?

Yapılan çalışmalarımız sizi uzun bir süre etkili bir şekilde yükselmenizi sağlayacaktır. Fakat SEO işlemleri devamlılık isteyen işlemlerdir. Belli bir süre sonra siz eğer tekrardan bir paket alımı veya SEO çalışmalarınızı yürütemezseniz. Ciddi bir düşüş yaşayabilirsiniz.

Neden sizi tercih etmeliyim?

Betül Kısa ve Halil İbrahim Er olarak 2 SEO UZMANI sizin tüm işlemlerinizi yürütecektir. Bizim kim olduğumuz hakkında bilgilendirmeye biz kimiz sayfası üzerinden ulaşabilirsiniz. Bu konuda 10 yıldan fazla tecrübesi olan 2 uzmandan çalışma almış olacaksınız.seo paketi Her iki kişide bu işi meslek olarak yapmaktadır. Seo paketi alımından sonra sizlere telefondan veya canlı destek sistemimiz üzerinden her türlü bilgilendirme işlemine devam edeceğiz.

Seo Paketler tüm sitelere uygulanabilmektedir. Yeni açılan bir web siteniz olsa dahi bu işlemleri sorunsuz bir şekilde o siteye özel uygulayabiliriz.

 

SEO Paketleri Referanslarımız


SEO paketleri

Zafer GÜÇLÜSÖZ / E-Ticaret Sitesi Yöneticisi

Kendi imalatımız olan ürünlerin yıllardır toptan satışını yapıyoruz ve sonunda bunu E-ticaret ortamına dökmeye karar verdik. İmalatını bizim yaptığımız oldukça kaliteli kadın ve erkek ayakkabılarını perakende satacağımız bir internet sitesi açtık fakat bununla bitmiyormuş işler. Bababacklink.com ekibi ile tam olarak bu çıkmazda iken tanıştık ve E-Ticaret kısmında yaşadığımız tüm sorunlara çözüm buldular. Şuan daha iyi anlıyorum SEO Çalışması olmadan bir E-Ticaret sitesi bir anlam ifade etmiyor. Satışlarımız günden güne büyüyor en uygun paketler ile satış odaklı ve hedef kitle odaklı SEO çalışması yapıyoruz. Teşekkürler.


SEO paketleri

Semih FIRAT / E-Tatil- Turizm Sitesi SEO Uzmanı

Ağırlıklı olarak tatil ve turizm üzerine hizmet veren sitelerle çalışıyorum. Tatil paketleri ve turlar için SEO paketlerini sık sık kullanıyoruz. Kendimi içimizde yapmaktan çok daha ekonomik ve profesyonel bir çalışma oluyor. Arkadaşlar işlerini titizlikle ve bizim belirttiğimiz sürede tamamlıyor. SEO Satın Al Hizmeti aldık ve bizim için SEO Paketlerinin zamana yayarak doğal olarak sağlanması çok önemli. Özellikle bu talebimizi karşıladıkları için uzun süredir beraber çalışıyoruz.


SEO PAKETİ REFERANS

SEO paketleri

İlgi KARAN / Düğün ve Kına Organizasyonu

Sektöre yeni adım attım sosyal medyada oldukça güçlü bir kitlem var fotoğraflar ile bazı uygulamalar ile sosyal medyada bir kitleye ulaşabiliyorum ve düşündüm neden bunu Google üzerinden gerçekleştirmeyelim. Google aramalarında en üstte yer almak hedefi ile arayışa koyulduk ve Bababacklink ekibi ile kesişti yollarımız. Tıpkı sosyal medyadaki gibi Google içinde özel çalışmalar yapılıyor ve “Üsküdar Kına Organizasyonu” yazdığınızda ilk olarak bizi görüyorsunuz. Google için yapabileceğiniz en iyi ve en organik çalışma SEO Paketleridir hem daha kalıcı hemde daha ekonomik şiddetle tavsiye ediyorum. SEO uzmanı arıyorsanız evet doğru yerdesiniz!


SEO paketleri

Banu – Şenol ER / E-Ticaret sitesi – Bebek Ürünleri

Bebek ürünleri sattığımız sitemiz için aylık olarak düzenli çalışmalar yapıyoruz. İstediğimiz tüm kelimelerde birinci sıradayız. Çok sağlam kelime çalışması yapıyorlar bu yeni dünya ve teknoloji çok hakim olmadığımız bir konu idi ama kısa sürede toparladık ve Betül hanım desteği ile güzel bir strateji oluşturduk. Şunu anladık kötü ve pahalı ürün diye bir şey yok sadece kötü seo ve kötü pazarlama diye bir şey var. Ellerinize sağlık tekrardan.


SEO paketleri

Kamil ZORLU / Rent A Car -İş Makineleri – Araç Kiralama

Bizim sektörümüz oldukça geniş çünkü sadece standart araç üzerine hizmet vermiyoruz. İş makinelerinden tutunda vinç kiralamaya kadar bir çok farklı araç kiralama hizmetimiz var. Yani İstanbul’da bir araç kiralayabileceğiniz gibi Ankara’da şoförlü bir vinç kiralayabiliyorsunuz. Bu noktada hedef kitlemiz o kadar geniş ve farklı oluyor ki bu kitleye uygun kelime bazlı SEO Paketi ve SEO çalışması seçmek ve uygulamak hem çok maliyetli hemde çok zor olabiliyor. Bababacklink ile istediğimiz şekilde istediğimiz kelimeler için SEO Paketi alabiliyoruz ve istediğimiz kelimelerde “Google’da üst sıralarda” yerimizi alıyoruz. Böyle zorlu bir sektörde dahi harika sonuç alıyoruz.


SEO PAKETLERİ HAKKINDA SIKÇA BİZLERE YÖNELTİLEN SORULAR VE CEVAPLARI

SEO PAKETİ çalışmalarının birinci sıra veya birinci sayfa garantisi var mıdır?
Bu yapmış olduğumuz açıklamayı bizden veya bir başkasından alım yapsanız bile kulağınıza küpe olmasını istiyoruz. Hiç kimse sizlere SEO çalışmalarında başarı garantisi sunamaz. Çünkü Google kendi bile bu çalışmalarda bir garanti olmayacağını webmaster blog servisi üzerinden açıklamıştır. Fakat bizim rakiplerimizden en büyük farkımız yılların tecrübesi olduğu için yükselme garantisini seo paketleri ve backlink paketleri çalışmalarımızda sunmaktayız.
Seo paket çalışması içerisinde yer alan siteleri ben görebilecek miyim değerleri ne durumda?
Mevcut çalışma yaptığımız tüm siteleri sizde görebileceksiniz fakat raporu iş bitimi iletmekteyiz. Detaylı olarak tüm değerleri ile beraber site adreslerinin hepsine sizde ulaşabileceksiniz. Yaptığımız çalışmaların hepsinde açılabilir backlinklerden oluşmaktadır. Yani tüm rapordaki siteler erişebileceksiniz hiçbiri kapalı değildir.
Ekibiniz kaç kişi program kullanıyor musunuz?
SEO paket çalışmalarınız 4 kişilik ekibimiz tarafından manuel olarak tek tek yapılmaktadır. Hiçbir şekilde program veya bot kullanmadan işlemlerinizi titizlikle gerçekleştiriyoruz. Yapılan çalışmalar zamana yayılarak doğal olarak yapılmaktadır. Hızlı bir şekilde çalışmayı teslim etmektense bu şekilde çalışma uygulamak çok daha faydalı ve verimli olduğunu tecrübeyle sabit olarak bilmekteyiz.
SEO PAKETLERİ organik ziyaretçi oranımı ne kadar arttırır faydası çok olur mu?
Yapılan çalışmalar bunu hedeflenerek yapılmaktadır. Çalışmalar neticesinde çok yüksek bir organik trafik artışı yakalayacaksınız. En önemli etkiyide Google arama motoru üzerinden alacaksınız. Çünkü hedeflenen asıl arama motoru Google kendisidir.

SEO paketleri, günümüzün en kârlı pazarlama aracı olan SEO çalışmalarının bütünü kapsar. SEO paketi ile site içi ve site dışı SEO hizmeti alabilir, müşteri sayınızı doğrudan arttırabilirsiniz. Kaliteli SEO ile arama motorlarında sıralamanızı yükseltebilir ve koruyabilirsiniz.