En Son Yazılarımız
Home / Sözlük Tanıtım

Sözlük Tanıtım

SÖZLÜK TANITIM PAKETİ
199 TL
Linkli Veya Linksiz
Ürün Veya Hizmet Yorumları
SEO Puanları Yüksek Siteler
Viral Reklam Değerinde
Doğal İçerik
Ürün ve Marka Bilinirliği Arttırma
Backlink Sağlama
Uludağ Sözlük
İnci Sözlük
Alter Sözlük
Omü Sözlük
Uçucu Sözlük
Kutup Sözlük
Puiv
Kötü Sözlük
ORG Sözlük
Bedevi Sözlük
Nar Bilgi Sözlük
Youreads
Çomü Sözlük
Zengin Sözlük
Kulzos Sözlük
Bol Sözlük
Mondestero Sözlük
+DonanimHaber
Toplamda 19 Sözlükten

Sözlük Tanıtımı Hakkında Genel Bilgilendirme

Web site sahiplerinin en çok önemsediği konu, arama motorlarında nasıl daha üst sıralara çıkabilirim konusu. Bunun için birbirinden farklı yöntemler deneniyor. SEO açısından uygun web siteler, kapsamlı bir çalışma gerektirmektedir. Ve tanınmışlığı arttırmak adına reklamlar verilmektedir. Oysa sözlük tanıtımı yöntemi sayesinde, bunu daha doğal yollardan gerçekleştirebiliriz. Bu yöntem hem daha doğal hem de ziyaretçilerin aşinalığının artması daha kolaydır. Peki nedir bu sözlük tanıtımı?

Sözlük tanıtımı nedir, neden bu hizmeti almalıyım?

Sözlük Tanıtım

Dünya genelinde tanınmış, kendini ispatlamış bir çok sözlük sitesi yer almaktadır. Dikkat ettiyseniz, arama motorlarında bir bilgi arattığınızda genellikle bu sözlük sitelerinden biriyle karşılaşmışsınızdır. Çünkü buralarda, insanlar yorumlar üzerinden birbiriyle iletişim kuruyor. Ve arama motorları, etkileşimin çok olması nedeniyle bu siteleri, diğerlerinin arasından yükselterek ilk sıralara çıkarıyor. Bu da demek oluyor ki bu sözlük sitelerinde yazılmış olan bir bilgi, oldukça geniş bir kitle tarafından görüntülenmektedir.

Bu siteler bu kadar yoğun ziyaretçi etkileşimine maruz kaldığı için, tanıtım için paha biçilemez yerler arasında bulunur. Bu alanlarda Türkçe sözlük tanıtımı yapmak demek, sitenizin ziyaretçi trafiğinin ciddi oranda artması demektir.

Son yıllarda reklam türleri arasında viral reklamlar ön plana çıkmaya başladı. Bu alandaki tanıtımlar viral reklam gibi görülebilir. Bu da doğal gibi göründüğü için, ziyaretçilerin dikkatini çekmekte ve site trafiğini arttırmaktadır. Bu nedenle bu hizmeti, SEO açısından oldukça faydalı olduğu için kategorilerimiz arasında bulundurduk.

Sözlük tanıtımı hizmetinde neden bizi seçmelisiniz?

Tanıtım yazısı için bizi seçmeniz için bazı gerekçelerimiz var. Kullanıcı memnuniyetini en üst düzeyde tutarak, hedefe ulaşmayı vaat ediyoruz. Peki neden biz?

  • Yukarıdaki kategoride sözlük tanıtımı paketi içerisinde maddeler yer almaktadır. Bu maddeleri uygulayabilmek için öncelikle web siteniz analiz edilir. Bu analiz sonrasında çalışmalara başlanır. Ve en önemlisi bahsedilen tüm sözlüklerde tanıtımlarınız yapılır! Bu da ziyaretçi sayınızda artışa neden olup, aramalarda sıralamalarınızı yükseltecektir.

 

  • Türkçe tanıtım yazısını, web sitenize özel bir şekilde hazırlıyoruz. Bu yazıların en önemli özelliği ise, viral reklam değerinde olması. Biraz daha açıklayacak olursak, insanlar bu reklamları gördüğünde, direkt reklam algısı oluşmayacaktır. Yazılara doğallık algısı veriyoruz.

 

  • Bu sözlükler içerisinde tanıtım yapıldığında, sizle irtibata geçilerek içerikte link olup olmayacağına, backlink çalışması yapılıp yapılmayacağına karar verilir. Gerekli durumda yazıya link verildiğinde, kişileri doğrudan web sitenize ulaştıracağı için geri dönütler olacaktır.

 

  • Dev sözlük siteleriyle irtibata geçilerek, sizlere buralardan hizmet verilmektedir.

 

  • Yaptığınız araştırmalarda yorumların ne kadar önemli olduğunu bilirsiniz. Bir şey almak istediğinizde, insanların yorumlarının güvenilir olacağını düşünerek ilk olarak bunlara bakarsınız. Bu sözlüklerde, verdiğiniz hizmetler hakkında bilgi vermekteyiz. Aynı şekilde buna ürün yorumları gibi ekstra detaylar ekleyerek, zihinlerde aşinalık oluşmasını sağlıyoruz. Bu da sözlük tanıtımı sayesinde ürün ve marka değerinizin artması anlamına geliyor.

Bahsedilen her aşamada uzman kadromuz ve SEO uzmanlarımız titizlikle çalışmaktadır. Bu tür çalışmaların web siteler için her zaman önemli olduğunu unutmayın. Sizde bu hizmetlerden faydalanmak istiyorsanız sözlük tanıtımı satın al bölümünden işleminizi tamamlayabilirsiniz.