En Son Yazılarımız
Home / Wordpress SEO Eklentileri / WordPress Sayfa Düzenleme Eklentisi

WordPress Sayfa Düzenleme Eklentisi

WordPress sayfa düzenleme eklentisi günümüzde popülerliği giderek artan kodlama yolu ile yapılabiliyor. Kodlama sevmeyenler için ücretsiz olarak yükleyebileceğiniz wordpress page builder eklentisi sizler için kolaylık sunuyor. Sayfa düzenlemesi yapmak özellikle wordpress siteleri için zaman alıcı ve üzerinde düşünülmesi gereken bir durum haline gelebiliyor. Bu sebeple karışmasını engellemek için temiz ve güzellik katan page builder eklentisinden destek almak gerekiyor. Web sayfanızı en ince detayına kadar inceleyerek tasarlamak istediğiniz bir program arıyorsanız, size sunulan eklentiler arasından worpress uyumlu bir seçim yapmanız öneriliyor. Örneğin Elemantor eklentisi istediğiniz şeyi sürükle ve bırak desteği vererek eklentinizin son derece ideal bir seçim olduğunu gösteriyor.

Önerilen Eklentiler WordPress İçin Uyumlu Mu?

WordPress eklentileri içerisine resim, metin, form, video ve Google haritalar gibi içerik ekleyebilirsiniz. Yine Elemantor eklentisi ile devam edecek olursak açık kaynak projeleri içerisinde ücretsiz bir uygulama olarak karşınıza çıkıyor. Bu eklentinin giderek artış gösteren indirme oranına sahip olduğunu düşünecek olursak, tercih edilebilecek en temiz program olarak gözüküyor. Aynı zamanda hızlı sayfa oluşturucuları arasında en idealidir. Bu kapsamda interneti aktif kullanarak worpress sitelerinize uyumlu olan eklentiler arasından doğru olanın seçimini yapmalısınız. Teknolojinin giderek gelişme gösterdiği düşünülecek olursa sayfanız için önemli olan, ziyaretçi sayısını çoğaltmak, sayfanızda ki ürünleri hızlı satmak ve tercih edilen bir site olmanız gerekmektedir.

Sayfa Oluşturucudan Beklentiler Neler Olmalıdır?

WordPress sayfa düzenleme eklentisi içerisinde hız, performans ve temiz çalışma alanının dışında olması gereken bazı beklentileri de karşılaması gerekiyor. Örneğin inceleyeceğiniz detaylar küçük olsa da eklentinin;

  • Kenar boşluğu ve dolgu verip vermediği
  • Sütunların boyutları
  • Alt yazı içeren sayfaların resimlerinin olması
  • Sayfaların genişlik ve yükseklik derecesi
  • Şablonların özelleştirilebilmesi
Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Wordpress Para Kazanma

Beklenenler arasında olmaktadır. Kodlama sevmeyenler için wordpress’ in özelleşmesini sağlayan sayfa oluşturucu olması da kullanıcılara büyük avantaj sağlamaktadır. Ücretsiz sürümün dışında pro sürümlere de yer verilen eklentiler sürüklenebilir sayfa öğelerinin desteklemesi konusunda yardımcıdır.  Bu eklentiler canlı bir şekilde hazır bulunan form editörüne yer verir.  Portföyler ve fiyat tablolarının sürüklenmesini destekler. Ücretsiz olan bu eklentilerin işlevlerinden hiç zorlanmadan yararlanabilirsiniz ve sayfanızı düzenleyebilirsiniz.

 

 

Bir önceki yazımız olan WordPress Seo Ayarları başlıklı içeriğimiz SEO, seo ayarı ve WordPress Seo Ayarları hakkında bilgiler verilmektedir.

About editor

Check Also

WordPress Nasıl Kurulur

Sadece ülkemizde değil dünyanın birçok noktasında en çok tercih edilen internet sitesi alt yapısı WordPress ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir